tesettürlü-abiye

Abiye Modelleri…

Zordur tesettürlü giyinmek. İstediğini, aradığını bulabilmek. Arayışların sonuçsuz kaldığı anlarda istemediğiniz  şeyler giyerek istemediğiniz gibi görünmek. Çok zordur şık olmak. En dramatik anlardandır kolu uzun diye çektiğiniz bir bluzun yakasının açık olması. Yakasını nasıl kapatırım diye düşünürken belinin kısa olduğunu fark etmek. Onun içine bunu, üstüne şunu giyerim yakasına da şu şalı alırım,altına da şunu giydim mi tamamdır. Ardından aynaya bir bakış, bir göz göze geliş ve bir soru akılda ‘Ben bu muyum?’, ‘böyle mi giyinmek istiyorum?’ sorular cevapsız.

Günlük kıyafette durum böyle peki ya abiye o içinden çıkılmaz bir sorun. Özel bir geceye gittiğinizde hemen hemen bütün tesettürlü hanımların üstünde bir bolero görürüz. Kıyafeti kapatmak için giyilmiş eğreti bir görüntü. Bolero hoş ,cici bir kıyafet ancak öyle her şeyin üstüne de olmuyor ki. Üstelik insan farklı da görünmek istiyor. Sizin için araştırdık ve bolerosuz abiye modelleri bulduk.

5 thoughts on “Abiye Modelleri…

 1. Merhaba,
  Sitenise bugün tesadüfen rasladim.
  Nerden alinabiliyor bu abiyeler?
  Yurtdisinda yasiyorum

  Cok tesekkerlüer
  selamlar
  Gamze Yilmaz

 2. Merhaba,
  Abiyelerin bir kısmı tesettür defilelerinden, bir kısmı da internetten bulduğum fotoğraqflardır. Malesef ki bir adres veremiyorum. http://www.modanisa.com adlı özellikle tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına karşılık verecek, aradıklarını uygun fiyatlarla bulabilecekleri online alışveriş sitemiz çok yakında açılacak. Burada aradığınızı bulabileceksiniz.

 3. bu kıyafetler çok güzel bu kıyafetleri nerde bulabiliriz bulursam kesin alcam yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>