tesettürlü-abiye

Abiye Modelleri…

Zordur tesettürlü giyinmek. İstediğini, aradığını bulabilmek. Arayışların sonuçsuz kaldığı anlarda istemediğiniz  şeyler giyerek istemediğiniz gibi görünmek. Çok zordur şık olmak. En dramatik anlardandır kolu uzun diye çektiğiniz bir bluzun yakasının açık olması. Yakasını nasıl kapatırım diye düşünürken belinin kısa olduğunu fark etmek. Onun içine bunu, üstüne şunu giyerim yakasına da şu şalı alırım,altına da şunu giydim mi tamamdır. Ardından aynaya bir bakış, bir göz göze geliş ve bir soru akılda ‘Ben bu muyum?’, ‘böyle mi giyinmek istiyorum?’ sorular cevapsız.

Günlük kıyafette durum böyle peki ya abiye o içinden çıkılmaz bir sorun. Özel bir geceye gittiğinizde hemen hemen bütün tesettürlü hanımların üstünde bir bolero görürüz. Kıyafeti kapatmak için giyilmiş eğreti bir görüntü. Bolero hoş ,cici bir kıyafet ancak öyle her şeyin üstüne de olmuyor ki. Üstelik insan farklı da görünmek istiyor. Sizin için araştırdık ve bolerosuz abiye modelleri bulduk.

5 Yorumlar

Tweets that mention Abiye Modelleri… | modanisa blog -- Topsy.com

23 Şubat 2011 at 15:48 - Cevapla

[...] This post was mentioned on Twitter by Modanisa, Modanisa. Modanisa said: Yeni yazı: Abiye Modelleri… http://blog.modanisa.com/abiye-modelleri.html [...]

Gamze Yilmaz

15 Mart 2011 at 16:54 - Cevapla

Merhaba, Sitenise bugün tesadüfen rasladim. Nerden alinabiliyor bu abiyeler? Yurtdisinda yasiyorum

Cok tesekkerlüer
selamlar
Gamze Yilmaz

Hatice Yaşar

17 Mart 2011 at 15:31 - Cevapla

Merhaba, Abiyelerin bir kısmı tesettür defilelerinden, bir kısmı da internetten bulduğum fotoğraqflardır. Malesef ki bir adres veremiyorum. http://www.modanisa.com adlı özellikle tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına karşılık verecek, aradıklarını uygun fiyatlarla bulabilecekleri online alışveriş sitemiz çok yakında açılacak. Burada aradığınızı bulabileceksiniz.

onur

13 Ekim 2011 at 15:43 - Cevapla

bu kıyafetler çok güzel bu kıyafetleri nerde bulabiliriz bulursam kesin alcam yardımcı olursanız sevinirim

onur

13 Ekim 2011 at 15:44 - Cevapla

bu kıyafetler çok güzel bu kıyafetleri nerde bulurum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>