kombin

Bayram Kombinleri: Kahve Tonları

kombin

kombin

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla yaşanan sevinç ve tatlı telaşların biri de giyilecek kıyafetlerin seçimidir. Bu konuda sizlere kombin örnekleri sunarak işinizi biraz daha kolaylaştırmış olmayı umuyoruz. Seçilen kıyafetlerin renk tonları yaz aylarının bitmeyen sıcaklarıyla da oldukça uyum içerisinde. Tasarım kıyafetler çoktan sonbahar- kış koleksiyonlarını moda dünyası ile buluşturmuş olsa da kombin örneklerinde genel anlamda kullanılan çizgiler sonbahar ayları ile örtüşmekte.

Tesettür modası gün geçtikçe değişen tasarımları oldukça zengin bir hale geldi ve modayı takip edenler ile de gün geçtikçe gelişmekte. Modanisa vitrinleri ise birbirinden farklı ve şık konseptleri sizlere sunmaktadır. Şimdi sizin için hazırladığımız 2. kombin örneğini biraz detaylı olarak anlatalım…

Bu kombinde kullanılan temel öğeler pantolon ve ceket. Kullanılan tonlar ise kahve rengi ile bej arası. Kombinde yer alan pantolon oldukça rahat bir kumaştan tasarlanarak bol görünümü ile şık ve tesettürlü hanımlar için farklı bir seçenek sunmakta. İçine giyilecek kahve rengi bir body ile uyum yakalanırken, ceket oldukça farklı ve şık bir hava katmaktadır. Sütlü kahve tonları kullanılan ceket kıyafet genelini boğuculuktan kurtarır.

Eşarp seçiminde yine kahve tonları kullanılarak uyum yakalanabilir. Ayakkabı seçenekleri içinde cekette yer alan kahve tonunu yakalayabilmek için hem kıyafetin genel uyumuna yakışan sportiflik ve şıklıkta bir ayakkabı hem de renk tonunu yakalayabilecek bir tonu tercih ettik. Yüzük detayında ise kullanılan taşların parıltısı hoş bir görünüm katacaktır.

Pantolon: Style Penye – Modanisa

Ceket: Ipeksy – Modanisa

Şal: Lumire – Modanisa

Yüzük: Yüzük – Modanisa

Ayakkabı: Ayakkabı Dünyası – Ayakkabı Dünyası

ipeksy Bluz

ipeksy Bluz

style penye

style penye

lumire sal

lumire sal

yuzuk

yuzuk

Ayakkabı

Ayakkabı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>