esarp hediyeli aker pardesü

Eşarp hediyeli Aker kabanı kaçırmayın!

Modanisa’dan yeni yıl hediyesi gibi kampanya!

Modanisa.com’da tesettürlü hanımları memnun edecek avantajlı bir kampanya başlıyor. Modern tesettürlü giyimin öncü isimlerinden Aker markasına ait kaban kombindeki uyumlu eşarp hediyesi ile birlikte satışa sunuluyor.

Üstelik bu kaban % 30 indirimli, sadece 299 TL

Sınırlı stoklara sahip bu avantajlı kampanyadan yararlanabilmek için Modanisa.com’u yakından takip etmeli ve elinizi çabuk tutmalısınız.

Yeni yıl için sevdiklerine hediye almak isteyenler de, bu kampanyadan yararlanarak bir taşla iki kuş vurmuş olacaklar.

Soğuk kış günleri gelmişken sizi sıcacık tutacak kabana ihtiyacınız varsa bu kampanyadan yararlanarak satın alabilir ve yanında gelen eşarbı da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz ya da iki ürünü birden hediye ederek sevdiklerinizin gönlünde taht kurabilirsiniz.

Aker kalitesi ve güvencesiyle prestijli bir şıklığa sahip olmanızı sağlayacak, eşarp hediyeli kaban kampanyamızdan yararlanmak için; modern tesettürlü giyimin bir numaralı adresi Modanisa.com’a her gün göz atmanızı öneririz!

Kabanı incelemek için tık tık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>