K-0761

Kayra 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Modanisa’da…

Modanisa, tesettürlü ve muhafazakâr kadınların sade ve şık giyinmelerine rehberlik eden firmalardan Kayra’nın “Modern Yansımalar/Modern Reflections” koleksiyonunu siz ziyaretçilerine www.modanisa.com ayrıcalığı ile ulaştırıyor.

2011-2012 Sonbahar-Kış “Modern Yansımalar/Modern Reflections” koleksiyonunda günümüz dünya trendleri ile 40’lı yılların zerafeti harmanlanarak, geniş paça pantolonlar, yüksek belli etekler, midi ve maxi boy etekler tasarlandı.

Koleksiyonda ayrıca pililer, volanlar, kloşlar ve belden geniş korsajlı ceketler ile romantik bir hava esiyor. Koleksiyonun ve bu kışın en gözde parçası ise trenchcoat görünümlü kabanlar… Bu senenin renklerinde pasteller öne çıkarken siyah, vizon, gri ve haki renklerin hâkimiyeti de devam ediyor.

Modanisa, tesettürlü ve muhafazakâr bayanların kendi kimliklerini bulduğu yeni bir Kayra koleksiyonunu ziyaretçileriyle paylaşıyor. Koşulsuz iade ve değişim olanakları, kapıda ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo hizmeti, güvenilirlik, ulaşılabilirlik gibi Modanisa prensipleri ve telefonun ucunda her an her konuda yardımcı olmaya hazır arkadaşlarımız ile yeni sezonda da Modanisa ailesini genişletmeye ve zevkle hizmet etmeye devam ediyoruz.

Modanisa Halkla İlişkiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>