Piliseli özel tasarım ferace - Dilber

Özel Günlerinizi Dilber Tesettür Giyim ile Anlamlandırın!

Özel günlerde yaşanan heyecanlardan biri de ne giyineceğinizi düşünmektir. Katılacağınız davetlerde, davet yerine uygun kıyafet bulmak kimi zaman zor olsa da ilk önce yapmanız gereken şeylerden biri de hangi rengi seçeceğinizdir. Modanisa vitrinleri birçok ürün çeşidini barındırırken sizlere de seçimlerinizde tarzınızı yansıtmakta yardımcıdır. Dilber Tesettür giyim ile hem şık hem de zarif bir görünüm elde etmeniz oldukça kolay olacaktır.

Saten kuşaklı elbise - Dilber

Saten kuşaklı elbise - Dilber

Saten kuşaklı elbise, kahve tonunun koyu rengini en iyi şekilde sizlere sunarken bol kesim ile oldukça şık görünmektedir. Bel kısmında yer alan kalın saten kuşak detayı ile kıyafete zariflik katar ve açık tonlarda ayakkabı ve çanta ile kolayca uyum yakalama fırsatı sunar.

Saten kuşaklı elbise - Dilber

Saten kuşaklı elbise - Dilber

Dubai özel tasarım ferace, hem özel günlerinizde hem de akşam kullanımda oldukça uygundur. İşlemeli kumaşı ile şık ve zarif bir görünümü Dubai özel tasarımı ile yakalama fırsatı sunar. Detaylarda şıklık bulabileceğiniz ferace ile özel davetlerinizde şıklığınız ile ışıldayacaksınız.

Piliseli özel tasarım ferace - Dilber

Piliseli özel tasarım ferace - Dilber

Ferace seçimlerinde farklı kesimler arayanlardansanız özel bir tasarım olan piliseli ferace elbise, birçok farklı unsuru içinde barındırmaktadır. Yaka ve kol kısımlarında dar kesim kullanılan ve boncuklar ile farklı bir hava yakalanan elbise, piliseli tasarımı ile istediğiniz şıklığı yakalamanızı kolaylaştıracaktır.

Fiyonk kuşaklı elbise - Dilber

Fiyonk kuşaklı elbise - Dilber

Fiyonk kuşaklı elbise, rengi ile dikkat çekmektedir. Nar çiçeği renginin hoş bir tonunu kullanan elbise, kesimi ile modern çizgileri yansıtmaktadır. Omuz kısmında bulunan kabarık kumaş ve bel fiyonklu kuşağı ile hem farklı hem de alışıldık çizgileri bir arada tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>