Pınar Şems

Pınar Şems Tasarımları Modanisa’da!

“Dünyayı hayaller kurar.” sözünün tasarım ile birleşmesinin ismidir Pınar Şems. Müşteriye özel dikim ile başlanılan bu yolda talebin artmasına karşın markalaşan ve seri üretime geçiş yapan Pınar Şems koleksiyonu şimdi de Modanisa vitrinlerinde. Hayallerin gerçekleşmesi, giyinmeyi seven ve tesettürlü hanımlar için üretim yapan marka, “tam istediğim gibi oldu” mottosunu benimsemiştir. Gelen talep karşısında oldukça hızla büyüyen bu markanın birbirinden güzel ürünlerine tek tıkla sizler de ulaşabilirsiniz.

Koleksiyona ilk baktığınızda dikkati çeken ilk şey kullanılan renkler. Kimi zaman mavinin huzurunu, kimi zaman pembenin çocuksu ve masumluğunu, kimi zamansa yeşilin asilliğini kullandığı bu koleksiyon hem günlük şıklık hem de abiye kullanımı için oldukça uygun.

Koleksiyon içerisinde yer alan şal desenli tulum ile oldukça şık bir gün geçireceksiniz. Hem günlük kullanımda hem de özel bir günde rahatlıkla kullanabilir, renklerin uyumu ile ayakkabı ve çantanızı kombinleyebilirsiniz.

Bu sene oldukça moda olan yüksek bel, bu koleksiyon içerisinde de kullanılmış. Şık ve biraz retro bir hava yakalamak için yüksek bel etek ilk tercihiniz olsun.

Farklı ve renkli bir koleksiyon için Modanisa vitrinlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Pınar Şems

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>