Sivri yaka kap bordo - Pınar Şems

Pınar Şems Yeni Tasarım Ceket ve Kap Modelleri

Pınar Şems, yaptığı tasarımları ile stil sahibi olduğunu ve modaya karşı farklı bir bakış açısını bizlere sıklıkla yansıtmaktadır. Modanisa vitrinlerinde yer alan tasarımlarının her biri özenle hazırlandığı oldukça açıktır. Tasarım kıyafet giymeyi sevenler ve tarzını kişiselleştirmek isteyenler için oldukça iyi bir seçenek olan Pınar Şems koleksiyonuna bu kez de yeni eklenen kap ve ceket modelleri ile incelemeye ne dersiniz?
Kırmızı keçe ceket - Pınar Şems

Kırmızı keçe ceket - Pınar Şems

Lacivert keçe ceket - Pınar Şems

Lacivert keçe ceket - Pınar Şems

Pınar Şems tasarımlarının bir diğer güzel yönlerinden biri de hem günlük hem de özel günlerinizde rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte olmasıdır. Bu durumda kıyafetleri birbiri ile uyumlu hale getirmek ve yorumlamak oldukça önemlidir. Keçe ceket, Pınar Şems koleksiyonu içinde farklı renk seçenekleri ile yer almıştır. Kesimi oldukça modern çizgileri barındırırken hanımlara iki yönlü kullanım sağlamaktadır. Keçe ceket kırmızı renk üzerinde yer alan detaylar ve düğmeler ile hem klasik hem de günlük bir kullanım sunmaktadır. Keçe ceket lacivert renginde yer alan kırmızı şeritler ise hanımlara kombin kolaylığı sağlarken detaylara verdiğiniz önemi de gözler önüne sermenize yardımcı olacaktır.
Keçe ceket siyah - Pınar Şems

Keçe ceket siyah - Pınar Şems

Keçe ceket siyah renk, siyahtan vazgeçemeyen ve her daim ideal tercih olarak gören hanımlar için uygundur. Üzerinde yer alan kırmızı şeritler ile ister elbisenizi kombinleyebilir, ister elbisenizi de siyah seçerek sadece çanta ve eşarbınızda kırmızı renkleri kullanabilirsiniz.
Sivri yaka kap lacivert - Pınar Şems

Sivri yaka kap lacivert - Pınar Şems

Sivri yaka kap hardal - Pınar Şems

Sivri yaka kap hardal - Pınar Şems

Sivri yaka kap bordo - Pınar Şems

Sivri yaka kap bordo - Pınar Şems

Kap modelleri arasında yer alan tüm modellerin kesimleri aynıdır. Farklı renkleri ile koleksiyonda karşımıza çıkan kaplar, tasarımlarında yer alan detaylar ile dikkat çekmektedir. Sivri yaka kap lacivert, cep, kol ve düğme detaylarında kullandığı kırmızı renk ile yakaladığı uyumu kesimiyle sizlere yansıtmaktadır. Sivri yaka kap hardal ise sivri yakanın kattığı ciddiyeti hardal rengin asaleti ile sizlere sunmaktadır. Sivri yaka kap bordo ve sivri yaka kap yeşil, kullandıkları tonlar ve renk seçenekleri ile günlük giyiminizi şıklaştıracaktır.
Sivri yaka kap yeşil - Pınar Şems

Sivri yaka kap yeşil - Pınar Şems

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>