Saten Etek

Uzun Eteklerdeki Farklı Tasarımlar

Etek, genç ve yaşlı her hanım tarafından beğenilerek kullanılıyor. İşte ve evlerinizde misafir ağırlayacağınız zamanlarda bu birbirinden şık eteklerle, onları karşılamak ve özenli gösterdiğinizi yansıtmak istiyorsunuz. Tesettür modasını yakından takip eden birçok genç hanım da, sevdikleriyle geçirecekleri vakitler için hazırlık yaparken, pantolondan daha çok, değişik etek modellerine yoğunlaşıyor. Berva, yüksek kaliteli malzemelerden yapılan etekleriyle sizin bu farklı etek arayışınıza cevap veriyor. Modanisa bünyesindeki marka, sadece etek değil, severek kullanabileceğiniz tunik, pantolon gibi başka ürünlere de yer veriyor.

Saten, dantel eteklerin yanı sıra özellikle iş hayatında hanımların etek tercihi, daha çok kumaştan yana oluyor. Kumaş Etek, hiçbir zaman modasını yitirmedi. Hangi yaştan olursa olsun, birçok hanım hala kumaş eteğin sağladığı rahatlığa kendini teslim ediyor.

Şık bir kokteyle davetlisiniz ve ne giyeceğinizi bilemiyorsunuz. Bu dantelli etek, tam da aradığınız bir model. Dantelin zerafetiyle, katıldığınız ortamda göz dolduracaksınız. Siyah bir topuklu ayakkabı ile çarpıcı bir etki yaratacağınız muhakkak. Estetik çizgilerin yer aldığı siyah bir küçük çantayla, herkesin hakkınızda olumlu konuşmasını sağlayacaksınız. Düğün, mezuniyet ya da nikah gibi önemli günlerde kullanabileceğiniz bu etek, rahatlıkla kombin edilebilir. Siz de bu ortamlardaki en şık hanım olursunuz.

Saten etek, kullanılması hem en zor, hem de en şık duran etektir. Kırışıklıkları anında gösterebilen bu etek, doğru kombin yapıldığında harikalar yaratabilir. Dikişleri özenle yapılmış ve kaliteli malzemelerden oluşan etekler, günlük hayatınızda şıklığınızı tamamlayacak en büyük unsur olmaktadır. Bu görmüş olduğunuz saten etek, mor rengin asilliğini yansıtmıştır. Bu etekle, çok alımlı görünecek, dantelli bir gömlekle farklılığınızı gece davetlerine de taşımanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>