z-kollari-buzgulu-suet-elbise-7649--pudra-vizon--kubra-20924

Vazgeçilmez Tercih: Elbiseler

Elbiseler, her zaman en çok tercih edilen parçalardan birisidir. Elbiseler her yıl olduğu gibi bu yıl da değişik şekillerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şık olmanın kolay ve tek parçalı yolu olan elbiseler birbirinden farklı modelleri ile vitrinleri süslüyor. Elbiseler, ister abiye elbise modelleri olsun, ister günlük elbise modelleri olsun her daim kadınların kurtarıcısı durumundadır. Kübra markasının, şık elbiseler ile koleksiyonunu genişletmiş olduğu görülüyor. Modanisa bakış açısıyla elbise modellerini inceleyelim.

Pudra tonlarının hakim olduğu Kübra elbise koleksiyonunun şık elbiselerinden birisiyle başlayalım. Uzun süet ceketli elbise görünüm açısından bir hayli rahat ve şık. Elbisenin süet olması zarafet ve şıklık kazandırmış. Şıklığınıza şıklık katacak bir ip ucu da; bu elbiseyi siyah veya gri tonlarında topuklu bir çizme ile kullanmak. Gri ceketinin, elbiseye mükemmel bir bütünlük sağlamış olduğu görülüyor.

Göz kamaştırıcı bir görünüm sağlayan kolları dökümlü gül süslemeli elbise modeli şıklığı ve zarafetiyle kadınların gözdesi olmaya aday. Ekru ve turuncunun muhteşem birleşimi, bu elbisede kendini gösteriyor. Kollarının dökümlü olması kadınların en sevdiği detaylardan birisi. Eteğindeki şifon ve yakasındaki gül süslemeleri, elbiseyi başka bir aksesuar kullanmadan şık olmanızı sağlıyor. Kemer yerine kullanılmış olan belindeki kuşak ve gül işlemesi ise farklı bir hava katmış olduğu görülüyor.

Elbiselerde pudra tonlarına geri dönüyoruz. Elbise modelleri içerisinde, dikkat çekici modellerden birisi de ön kısmı hareketli süet elbise. Üst kısmındaki püskülleri elbiseye hareket ve şıklık katıyor. Eteğinin farklı inişi ise göz dolduruyor. Farklı bir şıklık arayanlara göre bir elbise.

One thought on “Vazgeçilmez Tercih: Elbiseler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>