Düğme Detaylı Beli Fırfırlı Etek

Yazlık Etek Modelleri

Tesettür modasının öncülerinden olup, şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakmak ister misiniz ? Yeni sezon ürünlerini görüp, doğru bir kombinle birleştirdiğinizde harika bir görünüm elde etmiş olursunuz. Rengarenk eteklerin olduğu bu sezonda, çarpıcı modeller sizleri bekliyor. Yazı çok renkli ve cıvıl cıvıl görünen kıyafetlerle geçirmek, sizin de hakkınız. Modanisa içindeki 2 Yaka, sizleri kaliteli ürünlerle buluşturuyor. Farklı renklerde bluz ve gömleklerle tamamlayacağınız etek modellerini mutlaka görmeli, şıklığınıza şıklık katmalısınız.

Kazayağı desenli etek, polyester ve koton karışımıdır. Modern çizgileri olan eteği, açık renk bir gömlek ve sade aksesuarlarla tamamlamalısınız. Eteğin rengi çok iddialı olduğu için, sakin görünen parçalarla tamamlamak, sizin daha zarif görünmenizi sağlayacaktır.

Katlı pileli kemerli etek, astarlıdır. Rengi ve duruşuyla çok şirin görünmenizi sağlayacak olan etek, güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken giyebileceğiniz eteği, onlarda çok beğeneceklerdir. Zerafetinizi yansıtan ürünün fiyatı da, oldukça ekonomiktir.

Düğme detaylı beli fırfırlı etek, krep kumaşından oluşmuş, astarlı bir modeldir. Topuklu ayakkabı ile kullanabileceğiniz etek, size daha klasik bir görünüm katacaktır. Farklı ayakkabılarla giydiğinizde, modern bir hava yakalayabilirsiniz. Çizgileri modern olan bu ürüne, genç hanımlar ilgi gösterecek. Yazı bu şık eteklerle geçireceklerdir. Ödeme kolaylığı sağlayan firma sayesinde, bu güzel ürünlerin sahibi olabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>