16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

2021 Abiye Trendleri

Haziran 24, 2021
"Söz, nişan ve düğün gibi davetlerin hızlandığı bugünlerde, yeni sezonun abiye trendlerine hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?"

Doğal&Pastel: 2021 abiye trendlerine baktığımızda ilk olarak yeşil ve mavinin ön planda olduğu doğaya yakın renkleri görüyoruz. Doğal tonları pastel tonların masumiyeti ve zarafeti takip ediyor. 

Gold Detaylar: 2021 abiye trendleri arasında gold ve metalik detaylar öne çıkıyor. Gold kol veya yaka detayları, metalik görünümlü kumaşlar abiyelerinizi hareketlendiriyor. Gold zincir detaylı aksesuarlar da bu kombinlere çok yakışıyor.

Robalı Modeller: 2021 abiye trendlerinde hafif kumaşlı robadan etekli modeller öne çıkıyor. İnce ve zarif bir görünüm arayanlar bu sezon roba detaylı abiyelere bakabilir. Ayrıca robadan modeller karın bölgesindeki fazlalıkları kapatmak için de iyi birer seçenek.

Kabarık Omuzlar: Kabarık omuzlar bu sezon hem günlük hem de abiye elbise modellerinde oldukça popüler. Romantik ve güçlü bir görünüm için aradığınız abiye elbise modeli bu olabilir.

Fiyonk Detaylar: Bu sezon fiyonklar geri döndü! 2021’in göze çarpan bir başka abiye trendi fiyonk detaylar. Fiyonklar kullanıldığı bölgede dikkatleri üzerine çekerek istenmeyen detayları geri planda tutmanızı sağlıyor.

Sizin bu sezon abiye trendlerinden favorileriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: Ramazan Sofralarına Layık 5 Kolay Şerbet Tarifi

0 Yorum

Cevap Yaz