16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

2021 Ramazan Ferace ve Abaya Koleksiyonu

Nisan 29, 2021
"Özellikle düğün ve davet sezonunun açıldığı şu günlerde dolabınıza kullanışlı ve farklı bir tarz eklemek istiyorsanız, abiye modellerini aratmayan şıklıkta abiye ferace, abaya ve ferace elbise modellerine göz atmalısınız. "

Kombinlerinde rahatlığı seçenler için kullanışlı ve şık bir tamamlayıcı olan ferace ve abayalar, yeni sezonun en trend parçaları arasında yer alıyor. Özellikle Ramazan ayında kombin yapmakla uğraşmak istemediğiniz günlerde  kurtarıcınız olacak giy-çık feraceler, çabasız şıklığı keşfetmek isteyenler için de harika bir seçenek.

Son yılların trendi şık ve zarif özelliğiyle öne çıkan abayalar ise, Arap ülkelerinden yurdumuza yayılan bir trend. Hem elbise hem de kaftan havasında rahat ve kullanışlı abayalar, özel günler ve davetlerde artık daha çok rağbet görüyor. En çok tercih edilen ferace ve abaya modelleri arasında, kimono tarzında geniş kollu ve önü açık modeller yer alıyor. Siyah renk başta olmak üzere, brokar kumaşlı, volan ve nakış işleme detaylı, farklı kumaş garnili, yarasa kollu, bol kesim modeller tercih ediliyor.

 

Abiye Elbiselere Alternatif Ferace ve Abayalar

Bol kesim ferace ve abayalar hem rahat hissettiriyor hem de her stil için şık bir alternatif niteliğinde.  Tesettür giyim modasının en zarif parçası olan ferace ve abaya modelleri, kullanışlı olması ve her bütçeye uygunluk göstermesiyle de tercih sebebi. Özellikle düğün ve davet sezonunun açıldığı şu günlerde dolabınıza kullanışlı ve farklı bir tarz eklemek istiyorsanız, abiye modellerini aratmayan şıklıkta abiye ferace, abaya ve ferace elbise modellerine göz atmalısınız.

Siz de Modanisa.com ile renk renk, model model ferace ve abaya modellerine ulaşarak, kendi giyim tarzınıza uygun seçimler yapabilir; fiyat avantajlarını değerlendirerek tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: Rimelaşkına ile Güzellik Seansı: Cildimi nemli tutmayı nasıl başarıyorum?

0 Yorum

Cevap Yaz