5 Online Eğitim ile Güncel Beceriler Kazanın

"Google Dijital Atölye'de yer alan ücretsiz online kurslar ile dijital pazarlama, kariyer geliştirme, veri ve teknoloji ya da dijital güvenlik konularında sertifikalı eğitim alarak özgeçmişinize güncel beceriler ekleyebilirsiniz. İşte, yeni başlayanlar ve online iş fırsatlarına açık hale gelmek isteyen markalar için belirlediğimiz beş temel eğitim."
Koronavirüs dünyadaki etkisini hala yitirmedi ve gün geçtikçe de yayılmaya devam ediyor. Eskiden insanlarla etkileşim halinde olduğumuz, yüzyüze gerçekleştirdiğimiz tüm süreçler bir bir dijital ortamda karşılık bulmaya başladı. Şirketler değişirken şirket çalışanı olup da evden çalışmaya başlayan birçok insan da, çalışma zamanlarını farklı şekilde değerlendirmenin yollarını arıyor. Yeni iş koşullarına ayak uydurmak ve becerilerini geliştirmek isteyenler için artık zamansızlık  bir bahane değil. İyileştirmek istediğiniz yönlerinizi saatler içinde ve ücretsiz online eğitimlerden yararlanarak geliştirebilirsiniz. Google Dijital Atölye ile dijital pazarlama, kariyer geliştirme, veri ve teknoloji ya da dijital güvenlik alanlarından seçeceğiniz online kurslar ile sertifikalı eğitim alarak özgeçmişinize güncel beceriler eklemeniz için şu an en güzel zaman. Online iş deneyiminizi arttırmak için Google Dijital Atölye’den sizin için seçtiğimiz 5 ücretsiz online eğitim ile kendinizi geliştirmeye hemen başlayın; yeni iş fırsatlarına şimdiden hazır olun. 

İşletmenizi

online ortama

taşıyarak işe

başlayın

Mevcut şirketinizi online ortama taşımanın yollarını arıyor olabilirsiniz. İşletmenizi internette başarılı bir şekilde yönetmek istiyorsanız başlangıç olarak bu eğitimi seçmelisiniz. Günde sadece 3 saatinizi ayırarak dijital varlık oluşturmayı, e-ticareti kullanmayı, işletmenizi bilgisayar korsanlarından korumayı ve yerel ölçekte nasıl fark edileceğinizi öğreneceğiniz eğitim, 7 modülden oluşuyor ve ücretsiz. 

Dijital Pazarlamaya Giriş

Şirketinizi dijitale taşıyarak daha fazla insana ulaşmaya karar verdiyseniz, almanız gereken eğitimlerden bir diğeri de dijital pazarlama üzerine olmalı. Dijital reklamcılık kuralları hakkında temel bilgilerin verildiği pazarlama eğitimi 26 modülden oluşuyor ve eğitim sonunda yapılan sınav ile ücretsiz sertifika sahibi oluyorsunuz. 

İşletmenizi online reklamla nasıl

tanıtacağınızı öğrenin 

3 saat süren ve 5 modülden oluşan eğitimde, başarılı reklamcılık ve pazarlama stratejisi oluşturmayı öğrenerek, e-posta pazarlamacılığı, video ve görüntülü reklamla daha çok kişiye ve doğru müşteriye ulaşabilmek için eğitim alabilirsiniz.

Yurtdışına açılın 

Çin’de, Hindistan’da ya da  Avrupa’nın herhangi bir ülkesinde varlık göstermek,  Türkiye’de kurmuş olduğunuz markanızı dünyaya açmak mı istiyorsunuz? Bunu iki yolla yapabilirsiniz: Ya gidip o ülkede sıfırdan başlayıp küçük işletmeler satın almak ya da online ortamın sınırsız bağlantı imkanlarından yararlanmak. Yeni pazarlara girmek ve dünyaya ulaşmak istiyorsanız, bu alanda ufkunuzu genişletecek bir eğitim seçmekle işe başlayabilirsiniz. 

 İçerik planlamayı öğrenin

Online ortamda faaliyet gösteren işletmeler için içerik paylaşımı oldukça önemli bir gereklilik. İşletmenizin sosyal medyada, video paylaşımlarında ve içerik pazarlama stratejilerinde yol katetmesini istiyorsanız müşterilerinizle bağlantı kurmanın yeni yollarını içerik planlaması alanındaki eğitimlerle keşfedebilirsiniz. 

Dijital pazarlama ve liderlik becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak daha fazla ücretsiz online kursa ulaşmak için Google Dijital Atölye sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap