Adım Adım Mükemmel Bir Cilt

Kış makyaj trendlerinin izinde mükemmel bir cilt için olmazsa olmaz ürünleri sizin için listeledik.
Farklı makyaj teknikleri kullanmak, günlük cilt bakım rutinimizin bir parçası. Neredeyse gün boyu yüzümüzde kalan makyaj ürünlerinin cildimizle dost olması çok önemli. Kış makyaj trendlerinin izinde mükemmel bir cilt için olmazsa olmaz ürünleri sizin için listeledik.

 

1-ODAK NOKTASI

Cildinize aydınlık ve parlaklık mı kazandırmak istiyorsunuz? Öne çıkarmak istediğiniz noktalara highlighter uygulayarak daha canlı ve ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Doğru makyaj cildinizi kusursuz gösterir ve kullandığınız tonları doğru yansıtır. 

2-DENGELENMİŞ

VE IŞIL IŞIL

CİLT TONU

Doğal bir makyaj; hafif kızarıklığa sahip pembemsi yanaklar, kıvrık kirpikler, büyük gözler ve nemlendirilmiş dudaklar demek. Öncelikle cilt tonunuzun dengelenmiş olması, doğal ve ışıltılı bir cilt görünümü için olmazsa olmaz.

3-KADİFEMSİ

DOKUNUŞ

Kalem formuyla kolayca sürülebilen rujlar gibisi yok. Zengin renk pigmentleri ve yumuşak formülüyle kışın aradığınız yoğun bakımı vadeden bu pratik lipstick, çantanızın olmazsa olmazları arasına katılabilir.

4-EKSTRA KALICILIK

DAHA FAZLA

ÖZGÜVEN

Cilt tonunu dengelemek, kusurları kapatmak ve özgüveni yükseltmek tek bir fondötenle mümkün olabilir mi? Giysilere bulaşmayan, dağılmayan ve gün sonuna kadar kusursuz kapatıcılık sağlayan kalıcı fondöten, cildinizi gün boyu taze hissetmenizi sağlıyor.

5-AZ AMA ÖZ

Her sabah güne motive uyanmak pek de mümkün değil. Hele şu dönemde, yoğunlukla home ofis çalıştığımız günlerde az ama öz bir makyaj yeter de artar. Renkli bir göz kalemi ve kirpiklerinizi belirginleştiren kaliteli bir rimelle bakımlı görünmenin yolunu kısaltabilirsiniz.

6-KIŞIN

VAZGEÇİLMEZİ

MAT DUDAKLAR

Uzun süre kalıcılığıyla ünlü mat rujlar, kışın monoton havasıyla birlikte geri dönüyor. Çatlayan ve kuruyan dudaklara yoğun nem desteği sağlayan, kolay kolay dağılmayan mat rujlarda doğru tonu bulmakta zorlanırsanız, cildinizle uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Ya da ağır ve yapışkan bir his bırakmadan dudak gençliğini korumak için mineral bir dudak parlatıcısı seçmelisiniz.

7-NEON RENKLER

Mercandan lavantaya, ahududu pembesinden koyu mora… Capcanlı renklerle kusursuz bir makyaj ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap