16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

BENİN İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Nisan 5, 2021
"Enerjik ve cool çizgisini koruyan stillere özel olarak tasarlanan Benin Yeni Sezon Koleksiyonu'nda; doğal kumaşlı sweatshirtler, spor ve klasik çizgiyi ortalayan casual modeller dikkat çekiyor."

 

Genç stile ve genç hisseden her yaş grubuna hitap eden giyim markası Benin, kullanışlı parçalar ve basic tasarımlarıyla öne çıkan bir koleksiyonla yeni sezona merhaba diyor. Modası geçmeyen elementlerin kullanımıyla hep zinde hissettiren rahat kıyafetler Benin’in ilkbahar-yaz koleksiyonunda da değişmeyen mottosu.

 

Oversize kesimler, pötikare desenler ve doğal kumaş birlikteliğiyle şekillenen zamansız tasarımlar, baskılı tunik ve jean kombinler arasında kurulan rahat şıklık dengesi, baharı her mevsim yaşamak isteyenlere geniş alternatifler sunuyor.

 

Sokağın nabzını tutan Benin Yeni Sezon Koleksiyonu, baharın coşkusunu vurgulayan pastel renk trendinin de etkisiyle bu sezon daha romantik bir duruş kazanıyor. Pembe, pudra ve mint yeşilinin sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda, nötr toprak tonları da gözden kaçmıyor. Enerjik ve cool çizgisini koruyan stillere özel olarak tasarlanan koleksiyonda; doğal kumaşlı sweatshirtler, spor ve klasik çizgiyi ortalayan casual modellerle birleşerek konfor alanını genişletmeyi amaçlıyor. 

 

Günün her saatine eşlik eden pamuklu spor tunikler, doğal kumaşlı kotlar, basic elbiseler ve daha bir çok alternatif genç tesettür giyim seçenekleriyle bu markada sizi bekliyor. 

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: Tatil Bavulu Nasıl Organize Edilir?

0 Yorum

Cevap Yaz