Bir Yol Hikayesi

"Moda çekimimizde bir yol hikayesinden bahsediyoruz. Doğal kumaşlar ve yalın tasarımlarla günlük rutinimizden sıyrılıp yolun gittiği yere odaklanıyoruz."Her daim bir yolculuk içerisinde geçiyor hayat hikayemiz. Zaman değişse de, kullandığımız araçlar farklılaşsa da içimize yaptığımız yolculuklar değişmiyor. Önce bir kavga başlatıyoruz geçmişimizle. Sonra dönüp dolaşıp yine barışıyoruz. Hayata tutunacak yeni yollar keşfediyoruz. Pandemiyle eve çekildiğimiz süre boyunca daha bir sıklaştı bu seyahatlerimiz. Nereden geldik, nereye gidiyoruz sorularıyla yüzleştik anbean.  Hepimiz içimizde yeni yolculuklara çıktık. Hayatın yola çıkmak, yolda olmak, kavşaklar ve çıkmaz sokaklarla dolu olduğunu öğrendik. Bazen de yüreğimizin götürdüğü yere gitmenin, hayatımızda fırsatlarla dolu yeni kapılar açabileceğinin farkına vardık. Kısacası kendi kendimizle yüzleştik.Yeni moda çekimimizde, biz de bir yol hikayesinden bahsediyoruz. Yeni gelen mevsimin getirdiği yenilenme duygusuyla hikayemize yeni bölümler ekliyoruz. Doğal kumaşlarla çıktığımız bu yolda, yalın tasarımlarla günlük rutinimizden sıyrılıp yolun gittiği yere odaklanıyoruz. Uçuş uçuş elbiseler, volan detaylı tunikler, renk bloklarıyla hareket katılan üstler, keten etek ve ceket takımları, rahat jean pantolon ve kimono kaplar, yolculuğun her saatine özgürlük katıyor.


Sonbaharda en naif tonlarıyla öne çıkan toprak renkleri bu yıl da favorilerimizden. Bahar dolabımızın basic ve olmazsa olmaz parçaları yeniden bej, kahverengi ve kiremit notalarında. Uçsuz bucaksız gökyüzünün derin mavileri, sezonun en moda kot tasarımlarında karşımıza çıkıyor. Yine pek çok kullanışlı parçayla uzun vadede yatırım yapmak isteyenlerin tercihi; jean gömlek, pantolon ve tunikler oluyor. Sonbaharda da sahneyi boş bırakmayan romantik pasteller, stilinize tazelik ve zarafet katmanın bir yolunu buluyor.


İçimizdeki özgür ruh en çok yolda ortaya çıkıyor. Yolda bölünüp birleşiyoruz, yüklerimizden kurtulup yeni yükler yükleniyoruz. Hayatı yaşarken kendimizi tanıyoruz. Ve yeni yeni keşifler yapıyoruz.

Siz de bir keşif yolculuğuna çıkın bu sonbahar. Hiç gitmediğiniz ya da çok gidip de göremediğiniz, farketmediğiniz yerleri koyun rotanıza. Ha bir de yol arkadaşlarınızı iyi seçin. Zahmetsiz dostlar alın yanınıza. Konforunuza eşlik edecek kıyafetler bulunsun bavulunuzda.

7M2A3017
7M2A2865
7M2A3252
7M2A3338
7M2A3199

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap