Birlikte Güçlüyüz

"Modanisa 2020-21 Kış Koleksiyonu’nda ayrı maceralara sahip olsalar da, birbirlerine destek olan kadınlarımızdan ilham alıyoruz."

Her birimiz eşsiz karakterlerimizle bambaşka hikayelerin kahramanıyız. Güçlü duruşumuzla birbirimiz için ilham kaynağıyız.

İş hayatında tüm engelleri aşarak kariyer yapan iş kadınları, evinde ailesi için 7 gün 24 saat özveride bulunarak emek harcayan ev hanımları, tarlada çiftçilik yapan emektar kadınlarımız, çocuklarını en güzel şekilde yetiştiren annelerimiz ve daha birçok meslek grubunun görünen ve de görünmeyen yüzü geleceğin mimarı kadınlarımız… Modanisa 2020-21 Kış Koleksiyonu’nda ayrı maceralara sahip olsalar da, birbirlerine destek olan kadınlarımızdan ilham alıyoruz.

2020-21 Kış Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?

2020-21 kış sezonunda yepyeni trendler ve sürdürülebilir moda anlayışının hakim olduğu bir koleksiyon size bekliyor. Her iklim koşuluna dayanıklı deri görünümlü etekler, ekose desenler, kürk yakalı kaşe kabanlar kış boyunca stilimizin en önemli parçalarından olacak. Soft romantik tonlar ve güçlü sıcak renklerin harmanlandığı kış görünümlerinde, tüm trendler birbiriyle uyum içinde. Uzun çizmeler etek kombinlerinin vazgeçilmezi olurken, süet ve deri dokular çantalarda öne çıkıyor.

Işıltılı Kumaşlar Yine Moda

Işıltılı kumaşlar kışın güçlü silüetlerine feminenlik katmak için en kolay yol. Saten etekler, fularlı yaka bluzlar, kolej stilinin ayrılmaz parçası süveterler, uzun yelekler ve ince desenli elbiseler artık her mevsimin kombinlerinde. Stil oyununda yükselmenin en önemli adımı deri kemerlerle detaylara dikkat çekmek. Uzun kabanlar da bu oyunun en karakteristik oyuncusu.

Mavi ve Toprak Tonları Uyumu

Uyumsuz diye düşünülen mavi ve toprak renkleri, yeni sezonda tüm ön yargıları ortadan kaldırıyor. Doğru ton seçimiyle tüm renklerin birbiriyle uyumlu olduğunu tekrar keşfediyoruz. Yeni sezonda ekoselerin gücünü de hafife almamak gerek. Ekose desenler her kış olduğu gibi bu kışın da en karakteristik parçalarında yer alıyor. Şişme kabanlar katmanlı giyimi desteklercesine her kombinin üzerinde. Üstelik spor ya da klasik her tarza öykünür vaziyette.

Yeni Bir Kış, Yeni Başlangıçlar …

Şimdi, yeni yollar keşfederek farklı hikayeler yazma zamanı…Çünkü yeni bir kış demek yeni başlangıçlar demektir. Uzun ve yorucu bir senenin ardından temiz bir sayfa aralamak ve pembe düşlere kaldığımız yerden devam edebilmek dileğiyle…

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap