Black Friday | Bereketli Cuma İndirimleri Başladı!

"2021 Black Friday indirimleri hangi tarihlerde yapılacak? İndirim alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? 2021 Black Friday indirimlerinin tahmini oranı ne olur? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu yazımızda!"

Black Friday Nedir?

1960’lı yıllarda yaşanan ekonomik kriz nedeniyle işletmelerin ayakta kalmak için büyük indirim kampanyaları yapmalarıyla ortaya çıkan bir gün Black Friday. Daha sonra gazetelerde yer alan haber manşetlerinde “Black Friday – Kara Cuma” olarak anılmış ve bu isimle tarihe geçmiş. Manşetlerin bu şekilde atılmasının sebebi ise; Philadelphia’da alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve yaşanan zorluklar olmuş. O günden bugüne geldiğimizdeyse Black Friday, özellikle Amerika ve Kanada’da her yıl kutlanan Şükran Günü’nün ertesi sabahı başlıyor ve gece geç saatlere kadar devam ediyor. Tüm yıl boyunca hiç görülmemiş unutulmaz bir indirim festivali yaşanıyor.

 

Bereketli Cuma İndirimleri

Kasım ayı boyunca devam edecek indirim günlerinde NET %50 İNDİRİM sizi bekliyor.

Türkiye’de Black Friday İndirimleri

Ülkemizde Şahane Cuma, Beklenen Cuma, Efsane Cuma gibi isimlerle gerçekleştirilen indirim festivali, 11.11 indirimlerinden sonra başlıyor. Neredeyse bir aya yayılmış olarak tüm Kasım ayı boyunca devam eden indirim günlerinde, gerçek indirimleri yakalamanız sıkı bir takip gerektiriyor. Almak istediğiniz ürünleri önceden belirleyerek indirimleri iyi takip etmeli ve mutlaka önceki dönemlerdeki fiyatlarla karşılaştırmalısınız. Kozmetik, elektronik, aksesuar, tekstil, ev dekorasyonu, kıyafet ya da aklınıza gelen herhangi bir şeyi bu indirimden yarı yarıya almanız da mümkün. Kasalarda uzayan kuyruklar, deneme kabinlerinde bitmeyen bekleyişler, alışveriş merkezlerinin önündeki kalabalıklar, tükenen stoklar ve üstüne bir de trafik, Black Friday’in bu ismi almasında önemli bir paya sahip. Tüm bu olumsuzluklardan etkilenmek istemeyenlerin tercihi ise online alışveriş adresleri. Üstelik indirim öncesi dönemdeki fiyatların görüntüsünü alarak, kendinize bir indirim dosyası oluşturabilirsiniz. Ya da akakçe.com ve cimri.com gibi sitelerden ürünlerin fiyat grafiğini takip edebilirsiniz.

Şimdi Kışa Hazırlık Zamanı!

Bereketli Cuma İndirimleri ile dış giyim ürünleri 79.99 TL'den başlayan fiyatlarla! Acele edin, stoklar tükenmeden favori ürünleri sepetinize ekleyin!

Black Friday’de İndirimlerin Gerçek Olup Olmadığını Nasıl Tespit Ederiz?

Black Friday gibi indirim dönemlerine çok fazla tedarikçi, marka, mağaza ve internet sitesi katıldığından seçenekler arasından doğru fiyatı bulmak ve gerçek indirimleri yakalamak oldukça zor. Bugünün karmaşasıyla eskisinden daha yüksek fiyatlar uygulayarak faydalanmak isteyen bazı satıcılar da yıllar içinde çeşitli yöntemler geliştirdi. Bunlar arasında en çok uygulanan taktikler ise şunlar:

 *Ürünün fiyatını birkaç hafta öncesinden yükselterek indirim dönemi ürünün olağan fiyatını “süper” indirimmiş gibi göstermek,
 *Ürünün eski modelini yeni çıkmış gibi lanse etmek,
 *Yüksek fiyat indirimleri ile ilginizi çekip, sahte bağlantılara yönlendirerek kişisel bilgilerinizi kullanmak.

Bu tip problemlerle her indirim döneminde pek çok kişi karşılaşabilir. Bu tip sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız vereceğimiz tüyoları mutlaka dikkate almalısınız.

Black Friday & Bereketli Cuma İndirimleri

Modanisa'da Kasım ayı boyunca indirimler devam ediyor. Sonbaharın vazgeçilmezi tunikler ve sweatshirtler şimdi en uygun fiyatlarla!

Yüksek Fiyatlarla Mücadele

Black Friday kampanyalarının amacı fiyat indirimi olduğu için en çok dikkat edilmesi gereken nokta da ürünlerin fiyatlarının doğru gösterilmesi olmalı. Bunu takip edebilmek için oldukça kolay ve aynı zamanda da ücretsiz bir yöntem var. Fiyat karşılaştırma sitelerinde, ürünlerin fiyat geçmişlerini takip edebilirsiniz. Ürünlerin fiyat grafiklerini gösteren internet sitelerinden Türkiye’nin en büyük perakende mağazaları ve e-ticaret sitelerinde yer alan tüm ürünlerin son bir yıldaki fiyat değişimini gün gün takip edebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz ürünlerin geçmiş zamandaki fiyatlarını inceleyip indirimin gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ürünün Üretim Zamanı

Bazı ürünler birebir aynı görünse de yeni versiyonları piyasaya sürüldükçe eski versiyonlarının fiyatı düşer. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ürün iadesini gerçekleştirebileceğiniz güvenilir sitelerden alışveriş yapmalısınız. Kullanıcılar tarafından iyi puanlamalara ve yorumlara sahip satıcıları tercih etmek de olası problemlerin önüne geçecektir.

 

Elbiseler & Tulumlar

49.99 TL'den başlayan uygun fiyatlarla yılın süper indirimlerini kaçırmayın! Bereketli Cuma İndirimleri pratik ve şık kombinleriniz için en ekonomik ürünlerle devam ediyor.

Site Güvenilirliği

Özellikle indirim dönemlerinde pek çok yeni internet sitesi ortaya çıkar. Bu internet siteleri ürünleri yüksek indirimliymiş gibi gösterir ve Black Friday olduğu için bu indirim rakamları sorgulanmayabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli olmalı ve kredi kartı bilgilerinizin çalınma ihtimaline karşı sanal kart kullanmalısınız. Bazen de aldığınız ürünler size ulaşmayabilir. En kötüsü ise gelen ürün ile aldığınız ürün arasında dağlar kadar fark olmasıdır. Alışveriş yapacağınız internet sitesinin iletişim bilgileri ve hakkında kısımlarını inceledikten sonra Google üzerinden araştırmanız faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra SSL sertifikası gibi internet sitesinden yapılan ödemelerin güvenilirliğini sağlayan pek çok unsura da dikkat etmeniz gerekir.

Çantalarda Şok İndirimler

Pierre Cardin marka kaliteli ve uygun fiyatlı çantalar %50 NET İNDİRİM + EKSTRA %20 İNDİRİM ile devam ediyor!

Gelelim 2021 Black Friday kampanyaları hakkında merak edilenlere. Bu dönemde kafanızda oluşabilecek sorulara kısa cevaplar vereceğiz.

 

  1. 2021 yılında Black Friday hangi tarihlerde kutlanıyor? Black Friday günlerinde Modanisa.com’da özel indirim kampanyaları olacak mı?

Tüm dünyada Kasım ayının son Cuma günü kutlanan Black Friday indirim etkinliği, geçtiğimiz yıl 23 Kasım tarihinde yapılmıştı. Bu sene ise 26 Kasım 2021 Cuma tarihine denk geliyor. Tüm dünyada bu günün ismi Black Friday olarak kutlanırken, Modanisa.com’da tüm ay sürecek indirim şöleni Bereketli Kasım İndirimleri ismiyle şimdiden başladı ve Bereketli Cuma günlerine özel fırsatlarla devam edecek.

  1. Modanisa.com’da Bereketli Kasım İndirimleri ve Bereketli Cuma kampanyası ne zaman başlıyor ve sona eriyor?

Modanisa Black Friday yani Bereketli Kasım İndirimleri kampanyası Kasım ayının ilk haftası 11.11 indirimlerinden sonra başladı ve Bereketli Cuma özel fırsatlarıyla tüm ay boyunca devam edecek. Bereketli Kasım İndirimleri’ni kaçırırsanız, Bereketli Cuma kampanyaları için takipte kalın. Kozmetik, aksesuar, kadın ve çocuk giyim, büyük beden kadın giyim, ayakkabı-çanta, abiye giyim ve ev-dekorasyon ürünlerinde gerçekleşen indirimler, hem outlet kategorilerindende hem de yeni sezon ürünlerinde yapılmaktadır. İndirimler devam etse de sipariş vermeyi son ana bırakmamanızı öneriyoruz

Bereketli Cuma İndirimleri

En şık Modanisa stilleri Refka, Benin, Alia ve Tavin markalarında ekstra uygun fiyatlar! Acele edin, yeni sezon stilinizi tamamlayın!

  1. Modanisa’da indirim alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Black Friday indirimleri Modanisa’da birkaç gün öncesinden başlayabilir ve Black Friday sonrası da devam edebilir. İndirimleri kaçırmamak ve stoklar tükenmeden favori ürünlerinize kavuşmak için 26 Kasım öncesi ve sonrası kampanyaları takip edebilirsiniz. Telefon bildirimlerinizi açarak takipte kalmalı ve en beğendiğiniz ürünleri favorilerinize eklemelisiniz.

Alışverişe başlarken Modanisa’nın kendi markası olan Refka, Benin, Alia, Tavin ve Tuva Şal ürünlerini özellikle inceleyin ve favorilerinizi sepete ekleyin. Modanisa stillerinde derin stoklar ve çok daha iyi indirimler bulabilirsiniz. Refka ve Benin markasının her sezon sunduğu en trend elbise, pantolon, tunik, etek ve dış giyim ürünleri ile göz kamaştıran kombinler oluşturabilirsiniz.

Modanisa’da normal dönemlerde de stokların hızla tükendiğini biliyoruz. Bereketli Kasım İndirimleri ve Bereketli Cuma dönemlerinde çok iyi indirimler olacağından, düşünmeden beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemenizi tavsiye ederiz. Eğer üründen memnun kalmazsanız ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Özellikle değinmek isteriz ki; Modanisa kargoları en hızlı şekilde gönderen online alışveriş sitelerinden biridir. Fakat yüksek indirim dönemlerinde ülke genelinde artan satışlar, kargo teslim süresini uzatabilmektedir. Ürünlerinize en uygun fiyatlarla kavuşmak için biraz sabretmeniz gerekebilir:)

Fenomenlerin Seçimi

2021 - 22 Sonbahar/Kış Özel Koleksiyonu fenomen seçimleri ve Bereketli Cuma İndirimleriyle Modanisa'da!

  1. Modanisa.com’da 2021 Black Friday indirimlerinin tahmini oranı ne olur?

Modanisa’da yılın 365 günü indirim ve sürpriz avantajlarla karşılaşabilirsiniz. Black Friday dönemi haricindeki günlerde de %70 ve %80’lere varan indirimler bulabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı döneme özel tüm indirimlere ek %20 ekstra indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Modanisa avantajlarla dolu bir online alışveriş sitesidir. Modanisa’yı sosyal medya hesaplarından da takip ederek indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  1. Modanisa sitesinde geçerli en güzel indirimleri nasıl bulabilirim?

Modanisa.com muhafazakar alışveriş sitesinde en iyi Black Friday indirimlerini bulmanın çok kolay yolları var. İlk olarak Modanisa.com’a üye olabilir, telefon numaranızı ve mail adresinizi kaydederek bildirimlere izin verebilirsiniz. Böylece site geneli indirimlere ek olarak, size özel sunulan fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.  İnstagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takibe alarak anlık fırsatları yakalayabilirsiniz. Üstelik arama motorlarına Modanisa Black Friday 2021Bereketli Kasım İndirimleri ya da Bereketli Cuma kelimelerini yazarak sitemizin indirimlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap