16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

Çantanızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Kozmetik Ürün

Ağustos 24, 2020
"Artık omzunuzu ağrıtan, düzensiz bir çantayla dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Çantanızda mutlaka bulunması gereken 5 kozmetik ürünü sizin için listeledik. "
Ç
antanız gittikçe ağırlaşıyor ve taşımakta zorlanıyor musunuz? Öyleyse çantanızı şöyle bir karıştırın. Kullandığınız kaç ürün var? Peki ya kullanmadığınız? Bu sorulara yanıt veremiyorsanız çanta detoksu yapmanızın zamanı gelmiş demektir. Çantanızda mutlaka bulunması gereken 5 kozmetik ürünü sizin için listeledik. Artık omzunuzu ağrıtan, düzensiz bir çantayla gün boyu dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Maskara

Tek başına bakımlı görünmek için ideal bir ürün varsa o da kirpiklerimizi yay gibi yapan, kremsi rimeller. Gözlerinizi daha belirgin hale getirmek ve günün yorgunluğunu gizlemek için çantanızdan eksik etmemelisiniz.

 

 

Lipstick & Ruj

Solgun bir yüze renk katmanın diğer bir kolay yolu da lipstick ve rujlar. Nude makyaja en çok yakışan toprak tonları tercih ederek, abartıya kaçmayan natürel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

 

Allık

Yeterli dozda ve doğru bölgelere uygulandığında yüzünüze gençlik ve güzellik katacak pratik bir ürün olan allık, fazla uygulandığındaysa tam tersi etkiye neden olabilir. Işıltılı, bronzlaştırıcı veya pastel tonlarda bir allık seçerek cildinize mucizevi bir dokunuş katabilirsiniz.

 

 

Eyeliner

İster ince bir çizgi, ister keskin ve dikkat çekici bir dokunuşla gözlerinizi daha belirgin hale getirmenizi sağlayacak eyeliner, farklı formlarıyla oldukça pratik. En kullanışlı boyutunu tercih ederek gün boyu çantanızda taşıyabilirsiniz.

 

 

Fondöten & Pudra

Hafif dokulu, cilt renginizle uyumlu, güneş koruyuculu bir fondöten veya pudra, cildinizin nefes almasını engellemeyecek ve cildinizin kusursuz görünmesini sağlayacaktır.

 

 

Bonus: Islak Mendil

Pandemi süreciyle birlikte çantamızdan hiç eksilmeyen bir ürün varsa; o da ıslak mendiller… Sadece el temizliği için değil; bozulan makyajımızı düzeltmek için de çantamızda mutlaka bulunması gerekenler arasında.

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: 2020-21 Sezon Trendleriyle Modanisa Fashion Now Show

0 Yorum

Cevap Yaz