16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

En Rahat ve Şık İkili: Maksi Etek ve Postal

Mart 2, 2021
"Postalların görüntüsü ilk bakışta biraz kaba gelebilir. Ancak bunu hafifletmek için devreye maxi etekler giriyor. Her ne kadar ikisi birbirinden zıt karakterlere sahip olsalar da, bir araya geldiklerinde yakaladıkları uyum alkışları topluyor!"

Kış şıklığı denildiğinde aklımıza oldukça yorucu kombinler gelse de, birkaç detaya dikkat ettiğimiz sürece şıklığın yanında rahatlığı da yakalamamız mümkün. Bugün size önereceğimiz ikili tam da birbirinin zıt karakteri gibi görünse de; yakaladıkları uyum sayesinde yeni stil kodlarını tanımlıyorlar. Son birkaç yıldır yaz-kış demeden giyilen postal botlar, bu sezon maxi eteklerin en yakın arkadaşı rolünde. 

Maxi etekler ne kadar rahattır bilirsiniz. Özellikle yazın uçuş uçuş ve feminen duruşlarıyla stilimizin ayrılmaz parçasıdırlar. Postal botlar da bir o kadar maskülen ve kaba duruşlarıyla asi bir tavır gösterir. Peki ya bu ikisi bir araya geldiğinde? Zıtlıklardan beslenen maxi etek ve postal kombinleri, sokağa yeni bir tarzla adım atmak isteyenler için ideal. Ve işte hazırladığımız kombinler size, nasıl uyum yakalayacağınız konusunda ilham verecek.

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: 2021 Ayakkabı ve Çanta Trendleri Rengarenk Aksesuarlarla Tazelenin

0 Yorum

Cevap Yaz