Hafta Sonunu Renklendirecek Çocuklarla Birlikte İzleyebileceğiniz Animasyon Filmler

"Aile ile evde geçirilen zamanı keyifli hale getirmenin en güzel yollarından biri de hiç şüphesiz film izlemek. Çocuklarınızla izleyebileceğiniz, geçtiğimiz yılın en beğenilen animasyon filmlerini sizler için derledik."
Pandemi nedeniyle hafta sonu evlere kapandığımız günler devam ediyor. Okullar da ara tatilde olduğundan ebeveynler çocuklarıyla daha fazla birlikte vakit geçiriyor; onları karantinanın sıkıcılığından kurtarmak ve negatif düşüncelerden uzak tutmak öncelik haline geliyor. Evde geçirilen zamanı keyifli hale getirmenin en güzel yollarından biri ise hiç şüphesiz ailecek film izlemek. Biz de sizleri düşünerek geçtiğimiz yılın en beğenilen animasyon filmlerini derledik. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle!

Scoob! (2020)

Sevilen çizgi dizi “Scooby Doo”nun sinema uyarlaması “Scoob!”, Scooby ve Shaggy’nin ömür boyu süren dostluğunu öne çıkartıyor. Scooby ve Shaggy dedektif olma hayali kuran Fred, Velma ve Daphne ile güçlerini birleştirir. Birçok zorlu vakanın üstünden gelen ekip, şimdi kariyerlerinin en zorlu gizemiyle karşı karşıya kalır: Efsanevi hayalet köpek Cerberus’un dünyaya salınacağı komplosu. Ekip vakit kaybetmeden harekete geçerken, Scooby de gizli bir mirası olduğunu keşfeder. Eğlenceli ve merak uyandırıcı reboot yeni nesil çocukları efsanevi ekip ile tanıştırırken, Scooby Doo ile büyümüş yetişkinler için de keyifli dakikalar vadediyor.

Bir Ay Masalı (2020)

“Bir Ay Masalı”, Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğuna inanan ve bunu kanıtlamak isteyen bir kızın hikâyesini anlatıyor. Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden Fei Fei, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlar. Sonrasında ise kendini fantastik canlılarla dolu olan farklı bir dünyada bulur. Fei Fei’nin başından geçen ilginç ve şaşırtıcı olaylar mitoloji ve bilim sevgisi ile harmanlanarak aktarılıyor. Genç bir kızın hayallerini gerçekleştirme macerasını anlatan “Bir Ay Masalı”, umut, sevgi ve dostluk üzerine kurulu keyifli bir film.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ (2020)

Serinin ilk filminde mağaralarından çıkıp dış dünyaya adım atan Crood ailesi, “Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ”da kendilerinden birkaç seviye yukarıda olduğunu iddia eden Betterman ailesi ile yaşamayı öğrenir. Bu yeni komşular rekabet dolu bir ilişki içerisindeyken karşılaştıkları bir tehdit onları yakınlaştırır. İki aile, film ilerledikçe farklılıklarından beslenir ve güçlerini birleştirerek hayatta kalmaya çalışır. Güçlü bir hikâyeye sahip ve sürükleyici olan filmi sadece çocuklarınız değil, sizler de keyifle izleyeceksiniz.

 

Troller Dünya Turu (2020)

Büyük bir başarı yakalayan “Troller”in devam filmi “Troller Dünya Turu”nda Poppy ve Branch isimli baş karakterlerimiz, altı farklı ülkeye dağılmış altı farklı trol kabilesini ve bu kabilelerin altı farklı müzik türüne adandığını keşfeder. Kraliçe Barb’ın rock hariç diğer bütün türleri yok etmek istediğini öğrendiklerinde ise trolleri birleştirmek ve çeşitli melodileri yok olmaktan kurtarmak için zorlu bir maceraya atılırlar. Bu sevimli ve renkli karakterlerin, şarkılar ve danslar ile buluşan hikâyesi monoton geçen şu günlerde aileniz için eğlenceli bir deneyim sunuyor. 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap