Hareket Zamanı

Sonbahara merhaba derken, şehir hayatına ve normal düzene geçişle birlikte artık gün içinde daha aktifiz. Kimimiz tam zamanlı ofise dönerken; kimimiz de haftanın belli günleri evden çalışmaya devam ediyoruz. İklim değişirken günlük rutinimizde de değişiklik yapmanın, bedenimizi harekete geçirmenin şimdi tam zamanı! Haydi şimdi gelin, sezonun rahatlıkta öncü ve konforlu parçalarıyla sonbahar kombinlerimize biraz tazelik katalım, ne dersiniz?

Yeni sezonda rahat-şık terimini daha sık duymaya hazır olun. Ev konforunu 7/24 yaşatan sokak stilleri ve tasarım şıklığıyla öne çıkan spor modeller sayesinde, artık sınırsız seçim özgürlüğüne sahibiz.

Güneşin enerjisini her daim üzerimizde hissettiren sarı rengi, sonbahar kombinlerinde ilk tercihimiz. Üstelik bej, ekru ve yeşil tonlarıyla da %100 uyum yakalıyor.

Spor salonlarının en fit görünümlerinde tayt ve sweatshirt ikilisi yine vazgeçilmezimiz. Spordan sokağa çıktığımızdaysa taytların yerini eşofman takımları alıyor. Spor saatleriyle sınırlı kalmayan eşofman takımları, tempolu geçecek bir günün de üniforması. Kısacası artık hayatımızın vazgeçilmezi.

Deniz keyfine eşlik eden tesettür mayolarla her alanda özgür ve konforlu olmanın tadını çıkarıyoruz. Yazda deniz, kışta havuz günlerinde hareket alanını arttıran burkini ve tesettür mayolar, son trend tasarımları ve ergonomik kumaşlarıyla öne çıkıyor.

Sonbaharda serin havaların keyfi, en güzel açık havada spor yaparak çıkıyor. Yürüyüş, koşu, bisiklet, kano, binicilik gibi açık hava sporları ve daha fazlası için çok çeşit Modanisa.com’da!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap