Hızlı ve Etkili: Kuru Ciltler İçin 7 Nemlendirici

"Baharın değişken havasına ve yazın sıcak güneşine karşı ekstra bakım isteyen cildimizi hızlı sonuç veren etkili nemlendiricilerle eskisinden daha sağlıklı hale getirebiliriz."

Mevsimlerin değişmesiyle birlikte hassaslaşan cildimiz, en temel ihtiyaç olarak neme daha çok gereksinim duymaya başlar. Cildimiz nem ihtiyacının arttığı dönemlerde pul pul döküntüler, dudaklarda çatlaklar, gerginlik hissi ve cilt renginin soluklaşması gibi belirtiler gösterir. Baharın değişken havasına ve yazın sıcak güneşine karşı ekstra bakım isteyen cildimizi hızlı sonuç veren etkili nemlendiricilerle eskisinden daha sağlıklı hale getirebiliriz.

 

 

Christian Breton Ultra

Nemlendirici Elixir Serum 

Son teknolojik yenilikler ile geliştirilmiş güçlü formülü ile göz çevresinde oluşan derin kırışıklıkların ve kazayağı görünümünün hızlıca azalmasına, cildin anında daha genç ve taze bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ultra güçlü patentli matrixyl formülü ile ciltte kolajen üretiminin ve cilt elastikiyetinin artmasını destekler, yaşlanma sürecini yavaşlatır. Etkili hyalüronik asit içeriği ise yeni hücre oluşumunu destekler, kırışıklık ve kazayağı görünümünün giderilmesine yardımcı olur. Soğuk etkisi ile gözlere genç ve zinde bir görünüm kazandırır. Göz çevresinde derinlemesine nemlendirme sağlar.Sabah ve akşam göz kreminden önce uygulanır.

 

 

The Ordinary Marine Hyaluronics

Nemlendirici Serum

Marine Hyaluronics, hyaluronik asit gibi suyu çeken ve tutan, ancak doku ve his bakımından daha hafif olan deniz kaynaklı su rezervlerini bir araya getirir. Formül, cilt dostu deniz bakterileri, Hawaii kırmızı algleri, Antarktika deniz kaynaklarından gelen glikoproteinler, mikro-filtreli mavi-yeşil algler ve sağlık destekleyici amino asitten elde edilen exopolisakaritler içerir. 

 

 

 

 

Clinique Moisture Surge 72 Saat

Nem Koruma

Vazgeçemeyeceğiniz bir yenileme sağlayan jel krem, cildinize gün boyunca kendini yenileme gücü verecek şekilde geliştirilmiştir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra bile cilde 72 saat boyunca sürekli nem sağlayan eşsiz ve cilt tarafından hızlıca emilen jel krem nemlendiricidir.

 

 

 

 

Elizabeth Arden Eight Hour 

Vücut Nemlendirici Krem 

Tüm cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan 8 saat boyunca etkili nemlendirici özelliğiyle vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. Banyodan çıktıktan sonra nemli vücudunuza uygulayarak, cildinizin kremi daha çabuk emmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Victoria`s Secret Pure Seduction

Water Blooms Vücut Losyonu

Vücut bakımı için özel olarak tasarlanmış vücut kremi, narenciye çiçeklerinin ferahlatıcı kokusu ile vücudunuzun güzel kokmasını sağlar. Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Christian Breton Hyaluronic Acid

Ve Arganlı Yüz Serumu

Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir; yüze taze, dinlenmiş bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda, mevcut kırışıklıkların şiddetini gözle görülür şekilde azaltır ve yenilerinin oluşmasını en aza indirir.

 

 

 

Dermokil Avokado Özlü

El&Yüz Bakım Kremi

Cildinizi, zararlı dış etkenlere ve zamanından önce yaşlanmaya karşı korur. Cildinizin nem ihtiyacını karşılayarak, derinlemesine bakım sağlar. Formulündeki bitkisel özler ve kil sayesinde, cildin kurumadan nemli ve yumuşak kalmasını amaçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap