Instagram Fenomenleri Evde Nasıl Vakit Geçiriyor?

"Influencerlarımız bugünlerde nelerle meşgul? Hangi hobilerle uğraşıyorlar? Şık ve rahat ev stilleriyle öne çıkan fenomenlerimiz ne giymiş, hadi hep birlikte göz atalım."
Sosyal hayatın kısıtlanmasıyla birlikte, artık evlerimiz dünyanın merkezi haline geldi. Hayatımızın önemli bir bölümü evlerimizde geçiyor. Pandemi yasakları kalkacak olsa bile, artık ev modası diye birşey var ve kıyafetten aksesuara kadar seçimlerimizi yönlendiriyor. Hal böyleyken ev dekorasyonu, yemek tarifleri, hobiler ve ev giyimi ile ilgili paylaşımlar da instagramda en çok reyting alanlar arasında. Influencerların ev hayatını kim merak etmez ki? Sokakta geçirilen tüm vakitler, cafede, alışverişte, sporda ve işte giyilen kombinlerle yapılan paylaşımlar yerini evdeki alternatiflerine bıraktı.

Her birimiz evde geçirdiğimiz süre içinde farklı uğraşlarla kendimize yoğunlaşma fırsatı bulduk. Kimimiz yeni hobiler edindi, kimimiz sağlıklı kalmak için spora yoğunlaştı. Peki instagram dünyasında evde hayat nasıl gidiyor? Şık, rahat ve kullanışlı ev kıyafetleriyle öne çıkan influencerlarımız bugünlerde nelerle meşgul, hadi hep birlikte göz atalım.

@asliafsaroglu

Pandemi süresince birçok hobiyle ilgilenen Aslı Afsaroğlu, dikiş dikmenin haricinde son günlerde kitap okumaya devam ediyor, örgü yapıyor ve resim çiziyor. Siz de Aslı gibi yapın ve hobilerinize vakit ayırırken rahatlıktan da ödün vermeyeceğiniz eşofman takımlara dolabınızda yer açın. Ve bir hobi edinerek stresle baş etmenin yollarını keşfedin.

Hazal Pelin Aydın ise her ev hanımı gibi evde yoğun bir gündeme sahip. Ev işleriyle uğraşırken ve çocuğuyla vakit geçirirken, o da takımların rahatlığından vazgeçemeyenlerden.

@hzlaydnn

@rimelaskina

@rimelaşkına Hilal ise kedisiyle vakit geçirirken peluş kap ve lastik paçalı eşofmandan oluşan bir kombin giymeyi tercih etmiş. Sıcacık peluş terlikler de ayakları üşüyenler için ideal ev kombinlerinin ayrılmaz parçası.

Ev modasının fenomenler tarafından da onaylanan en favori parçası kesinlikle takımlar. İster penye ister triko kumaşa sahip olsun ama illaki takım olsun. Çünkü çok pratik ve aynı zamanda şık. Tıbbiyeliblog Şule de baskılı sweatshirt ve eşofman altından oluşan çok tatlı bir takımla ev giyimini en şık hale getirenlerden.

@tıbbiyeliblog

@beyzaturna

@beyzayturna kitap okurken sıcacık teddy tunik, eşofman altı ve peluş botlar tercih etmiş. Kar soğuğunun evlerde etkisini hissettirdiği şu günlerde daha sıcak bir kombin düşünülemezdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap