Kış Stilinin Vazgeçilmezi Puffer Montlar

"Belki de sezonun en kuralsız parçası puffer montlar, rahat ve şık formlarıyla kış boyu stilinizin en büyük kurtarıcısı olacak. Her stile eşlik edebilen şişme montlarla nasıl uyum yakalayabileceğimize gelin sokak stili örnekleri üzerinden bakalım."
Kışın en soğuk günlerini yaşadığımız şu günlerde, hem sıcak hissedeceğimiz hem de şık kalmamızı sağlayacak kıyafetler tercih ediyoruz. Mevsimin en klasik parçası paltolar uzun yıllardır hakimiyetini sürdürse de, renkli ve cool tavrıyla puffer montlar kombinleri hareketlendiriyor. Bu sezon yine her yerde görmeye alıştığımız puffer (şişme) montlar, özellikle çok üşüyen biriyseniz en soğuk günlerde bile sıcacık kalmanızı sağlayacak yegane parçalardan.

Hem klasik hem de casual stillere eşlik eden puffer montlar rahat ve şık olmalarıyla konfor alanını genişletiyor. Bu yüzden blazer ceketinizin ya da uzun elbisenizin üzerine rahatlıkla giyebilir, topuklu ayakkabılarla ya da spor ayakkabılarla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Kural tanımayan ve her stile eşlik edebilen şişme montlarla nasıl uyum yakalayabileceğimize gelin bir de sokak stili örnekleri üzerinden bakalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap