Modada Yeni Dönem Pratik&Şık Antibakteriyel Maske

"Sadece şıklığın değil, azami sağlık standartlarının da dikkate alındığı Modanisa Tuva özel tasarım maske koleksiyonuna gelin birlikte göz atalım."
Maskenin kıyafetlerimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bugünlere özel, sağlık ve şıklığı bir arada gözeten antibakteriyel & yıkanabilir özel tasarım maske koleksiyonuyla sizleri tanıştırmak istiyoruz. Tüm dünyanın farklı coğrafyalarındaki kadınların giyim stillerinden ve Osmanlı kadınının zarafetinden ilham alan koleksiyon, hijyen kurallarına uygun, tüm yüz tiplerine uyumlu kalıp ve detaylarla tasarlandı.

Sadece şıklığın değil, azami sağlık standartlarının da dikkate alındığı Modanisa Tuva özel tasarım maskelerde, patentli antibakteriyel Madaline filtresi kullanıldı. Payetli, dantelli ve desenli kumaşlarla farklı kullanım şekline uygun 7 ayrı modelde üretilen maskeler, 60 derece sıcaklıkta yıkanabiliyor ve hiçbir özelliğini kaybetmiyor.

Renk renk, desen desen sağlıklı maskeler Modanisa’da

Kombinlerinize uymayan maskeler takmanıza artık gerek yok. Modanisa’nın yeni tasarım maske koleksiyonunda mutlaka aradığınızı bulacaksınız. Üstelik peçe kullananlar ve kıyafetiyle yakaladığı ton uyumunu maskesinde de devam ettirmek isteyenler için oldukça geniş bir renk skalası sizi bekliyor. Baş arkası kullanıma uygun modellerin yanı sıra, sade bir kombine renk katacak çiçek desenli ve modern geometrik desenli modeller de mevcut. Ya da tam tersi desensiz modelleri tercih ediyorsanız, farklı dokuda kumaş maskelerle görünümünüze şıklık katmak elinizde. Antibakteriyel ve filtreli maskeler, sınırlı sayıda ve özel üretim özeniyle beğeninize sunuluyor.

Tuva özel tasarım maske koleksiyonu şimdi sadece Modanisa’da satışta!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap