Modanisa Dergi Kış Sayısı Çıktı!

"Okuduğunuzda kendinizi iyi hissedeceğiniz; keyifle hayata geçireceğiniz ilham veren stil önerileriyle dolu Modanisa Dergi'nin yeni sayısı sizlerle."
N
asıl da değişti hayatlarımız birdenbire. Bir küçücük virüs, korkuyla evlerimize sığınmamıza neden oldu. Korkmakta haksız mıyız? Binlerce insanımızı bu virüse kurban verdik. Virüs hayatımızı tehdit etmekten çıkana kadar tedbirli olmamız, evlerimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor. Yılın en önemli tavsiyesi bu: Tedbirli olalım, dostlarımıza virüs değil iyilik bulaştıralım.

İlk Dijital Defilemiz: Fashion Now Show 

Değişen koşullar, bildiğimiz defileleri de değiştirdi. Defile ve koleksiyon tanıtımları artık online ortamda gerçekleşiyor. Böylesi belki daha iyi oldu: Milyonlarca insana ulaşılabiliyor… Modanisa, “Her kadının kendini güzel ve şık hissetmeye hakkı vardır; pandemi döneminde bile” mottosuyla geçtiğimiz günlerde  ‘Fashion Now’ defile serisini hayata geçirdi. Türkiye ve dünyadan toplam 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen FashionNow online defile serimizin detaylarını “Bizden Haberler” sayfamızda bulabilirsiniz.

Artık Modanisa, 6 Dilin İnsanlarıyla Aynı Platformda Buluşuyor

Modanisa olarak, 5 kıtadan 140 ülkedeki müşterilerimize bugüne kadar 5 dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça) hizmet veriyorduk. Geçtiğimiz ay itibariyle hizmet verdiğimiz dil sayısını 6’ya çıkardık. Modanisa artık Endonezya ve Malezya’da yaygın olarak konuşulan Bahasa dilinde de hizmet veriyor. Ülkemizin hazır giyimdeki gücünü dünyaya taşıyan İstanbul doğumlu bir marka olan Modanisa’dan, Singapur, Malezya ve Endonezya’daki kadınlar da kendi dillerinde, yerel ödeme yöntemleri ve lojistik çözümleriyle alışveriş yapabilecekler

Kış Boyu Yanınızda Olacak Stil Önerileriyle Dolu Bir Dergi

Dergimizin bu sayısı, hayli gecikmeli olarak size ulaştı. Malum nedeni, yine pandemi. Bu kez dijital platformlarda karşınızda olmayı tercih ettik. Okuduğunuzda kendinizi iyi hissedeceğiniz; keyifle hayata geçireceğiniz ilham veren stil önerileriyle dolu dergimizin her zamanki gibi soğuk kış günlerinde sıcak bir dost eli olacağına inanıyor, tüm okurlarımıza sağlıklı ve hayırlı günler diliyoruz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap