Şimdi Moda : Triko

Kışın en sempatik karakteri trikolar, desen, motif ve renk blokları ile bambaşka karakterlere bürünerek kombinlerin volümünü yükseltiyor.
Triko ve örgü parçalar yüksek konfor hissiyle, diğer kumaşlardan çok daha ötede bir yerde. Onlar, soğuk kış sahnesinin başrolünde. Desenler, motifler ve renk blokları ile bambaşka karakterlere kavuşarak kombinlerin volümünü yükselten trikolar, gitgide soğuyan iklimi sıcacık yapmak için hazır.

Sıcacık Katmanlar

Üst üste giyilen trikolar, vazgeçemediğimiz toprak tonları… Ekose ve triko ekürisinin verdiği özgüvenle kışa özgü tarzımız yine şık. Sezonun trendi oduncu gömlekler, hırkaya alternatif tarzıyla stillere maskülen bir tavır katarken; pançolar zarif ve asil tarafını korumak isteyenleri gönülden yakalıyor.  

Kışın Üniforması:

Triko Takımlar

Hardal ve kahve tonlarında renk bloklarıyla trikolar, oyuncu bir tarza bürünüyor. Vazgeçemediğimiz sonbahar, renkli karakteriyle kış beyaza bürünene değin bizimle. Örgü tasarımları takım olarak kullananlar ise, şıklık yarışında bir adım öne geçiyor. Uzun çizmelerle tamamlanan triko etek ve elbise kombinleri ile içimiz her daim sıcacık. Sezona tüm iddiasıyla giriş yapan tüvit hırka ve kazaklar, en elegan seçimler arasında yine ön sırada.

Umut Aşılayan

Pastel Tonlar

Trikoların en güçlü yol arkadaşı bu sezon da değişmiyor. Suni kürk ve kaşe kabanlar kışa meydan okuyor. Umut aşılayan pastel tonlarıyla bezenen kombinler adeta bir kış masalı yaşatıyor. Kombinlere ayak uyduran kaşe kabanlarla, bu kış hiç olmadığı kadar hayalperest notalarda dolaşıyoruz.

Etek + Triko +

Bağcıklı Bot =

Sezonun Favori Üçlüsü

Kışın etek giymekten çekinenler, triko tunik ve kazak kombinleriyle soğuk havaya ısınıyor. Kalın tabanlı kombat ve bağcıklı süet botlar ise, klasik pileli eteklerin havasını yumuşatmak için ideal. Siz de, bu sezonun favorisi olacak etek+triko+bağcıklı bot üçlüsünü stilinize uyarlamanın en şık yolunu keşfedin.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap