Sizin Ev Stiliniz Hangisi?

"Karakterimizi yansıtan seçimler, gün boyu evde de rahat etmemizi sağlıyor. Peki sizin ev giyim stiliniz hangisi?"
Gün boyu dışarıda vakit geçirip akşam eve döndüğümüz günler artık çok uzakta. Bugünlerde zamanımızın çoğu evlerde geçiyor. Eskiden boşverdiğimiz ev hayatı şimdi gündemimizde ilk sırada. Ofisler evimize taşındı, sinema salonu yerine televizyonların karşısına geçtik ve awmler yerine internetten alışveriş yapar olduk. Ev artık dünyamızın merkezinde ve daha uzun bir süre de bu durum devam edecek görünüyor .

Bu süreçte, etrafımızdakilere gösterdiğimiz saygı ve özeni, kendimiz için de hissetmenin yollarını arıyoruz. İyi hissetmemizi sağlayacak şeyler yapmak ilk önceliğimiz olurken, ruh sağlımız yanında beden sağlığımız da eskisinden çok daha önemli bir hale geliyor. Evde kaldığımız süre içinde ev dekorasyonundan tutun da, ev giyim stilimize değin mutlu hissetmemizi sağlayan herşey eve dair. Karakterimizi yansıtan seçimler, gün boyu evde de rahat etmemizi sağlıyor. Peki sizin ev giyim stiliniz hangisi?

TRENDY

Sokakta olduğu gibi evde de trendlere göre giyinmek hoşunuza gidiyorsa, ekose, batik desen ve renk bloklarının hareket kattığı eşofman takımları tam size göre. Sizi mutlu eden rengi ve modeli seçerek, her an kendinizi şık hissetmek elinizde.

MİNİMAL

Her ortamda minimal seçimlerden ve sadelikten yana olanlar, ev giyimde de natürel tonların sıcaklığına güveniyor. Bej, ekru, gri ve pastel tonlarda triko takımların pratik ve şık tarzı tam size göre.

FEMİNEN

Basic elbiseler rahattır ama feminen duruştan da ödün vermez. Uzun penye elbiseleri pofuduk ev terlikleri ve triko yeleklerle kombinleyerek mesafeli whatsapp toplantılarının en şık ismi siz olabilirsiniz:)

SPOR-ŞIK

Sezonun modası oduncu gömlekler sadece sokak stilinin parçası olacak değil ya! Ev giyimine şıklık katmanın en kolay yolu, bilekte biten lastikli eşofmanlar ve oduncu gömlek kombinleri. Farklı şekillerde panduflarla tamamladığınız böyle bir kombinle, tüm gün neşeniz eksik olmayacak.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap