Stilinizle Öne Çıkmanızı Sağlayacak 7 Farklı Tüyo

"Stilin öne çıktığı ve zamansız seçimlerin garanti şıklık getirdiği bu dönemde, kendine has stilinizle öne çıkmanızı sağlayacak 7 farklı tüyo veriyoruz."

Girdiğiniz her ortamda pozitif bir etki bırakmak istiyorsanız, önem vermeniz gereken ilk adım şüphesiz dış görünüşünüzdür. Etrafınızda pozitif yargı oluşturabileceğiniz tarz sahibi bir giyim ile, insanlar üzerinde etki kurabilir, akılda kalıcılık sağlayabilirsiniz. Stilin öne çıktığı ve zamansız seçimlerin garanti şıklık getirdiği bu dönemde, kendine has stilinizle öne çıkmanızı sağlayacak 7 farklı tüyo öneriyoruz. Adım adım önerilerimizi uygulayarak kendinize duyduğunuz özgüveni arttırabilirsiniz.

1- Tarzınızı Belirleyin:

Her ortamda rahat olmayı tercih ediyorsanız, tarzınız spor-şık olabilir. Feminen parçalarla kendinizi daha güvende hissediyorsanız romantik stili tercih edebilirsiniz. Belki de basic parçaları severek giyiyorsunuz ve minimal bir stiliniz var. Giyim tarzınızı belirleyerek alışverişte daha az vakit geçirebilir, dolabınızı her zaman severek giyeceğiniz az ve öz parçalarla düzenleyebilirsiniz.

2- Fiziğinizi Tanıyın:

Bedeninizi tanıyın ve üzerinize neyin yakıştığından emin olun. Öne çıkarmak istediğiniz ve gizlemek istediğiniz taraflarınızı belirleyin. Böylece kombinlerinizi oluştururken garanti seçimler yapabilirsiniz.

3- Denemeden Karar Vermeyin:

Farklı renklere ve stillere karşı ön yargılı olmayın. Beğenmediğiniz bir renk ya da desenli bir elbise üzerinizde çok şık durabilir. Yeniliklere her zaman açık olun ve denemeden karar vermeyin.

4- Renklerin Pozitif Etkisine Güvenin:

Renkli giyinmekten korkmayın. Sadece birbirine yakışmayan renkleri tercih etmekten kaçının ve fazla riske girmeyin.

5- Sosyal Medyadan İlham Alın:

Giyim tarzını beğendiğiniz sosyal medya fenomenlerinin kombinlerinden fikir alın. Günün modasını takip ederek demode seçimler yapmamaya özen gösterin.

6- Gardırobunuzu Elden Geçirin:

Giyilebilir kıyafetlerden oluşan düzenli bir gardırop oluşturduğunuzda, kafanız karışmaz ve kıyafet deneyerek zamanınızı boşa harcamazsınız. Giymediklerinizi ayırıp üstünüze olmayanları eleyerek, mevsime uygun kıyafetleri öne çıkartabilir; dolabınızı kullanışlı hale getirebilirsiniz.

7- Kombinlerinizi Önceden Oluşturun:

Yeni bir ürün satın alırken kombininizi düşünün. Eğer dolabınızdan bir parçayla kombin oluşturamayacaksanız, kombinli satın alma yapmalısınız. Ayrıca kıyafetleriniz yıkandığında mutlaka ütüleyerek dolaba kaldırmanız, tüm kıyafetleri bir arada görerek seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Mümkün olduğunca fazla kombin yaparak, dolap karşısında geçirdiğiniz süreyi en aza indirebilirsiniz.

Verdiğimiz tüyoları uyguladığınızda kombin yapmak sizin için çok daha kolay hale gelecek, inanın. Yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap