16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

Tatil Bavulu Nasıl Organize Edilir?

Mayıs 24, 2021
"Havalar gitgide ısınırken tatil hayalleri kurulmaya başlandı bile. Bugün tatil bavulunun olmazsa olmazlarını inceliyoruz. Hazırsanız başlayalım."

Yağmur, kar, rüzgar derken kısıtlamalarla geçen bir bahar mevsimini daha geride bıraktık. Yaz bir anda geldi ve tatil planları yapılmaya başlandı. Tatile giderken belki de en çok zorlandığımız konulardan biri tatil bavulu hazırlamak. Kısıtlı kıyafetlerle tatilinizi en şık ve keyifli şekilde geçirmek için bavulunuzu hazırlarken birbiriyle uyumlu, birden fazla kombin çıkartabileceğiniz parçaları tercih etmelisiniz. Gündüzden geceye günün her anına uyum sağlayan parçalar da işinizi kolaylaştıracaktır.

-Bavulunuzu hazırlarken alan kazanmak için kıyafetlerinizi yuvarlayarak katlayın. Hassas kumaşlı parçalarınızı en üste yerleştirebilirsiniz.

-Tatil kombinlerinizi hazırlarken renk uyumu konusunda size zorlamayacak basic doğal tonları tercih edebilirsiniz.

Plaja gidecekseniz, plaj stilinizi oluştururken mayonuzun renklerini referans alarak aksesuarlarınızı seçin.

-Tatil bavulunuzu hazırlarken kozmetik ürünlerinizi seyahat boy ürünlerden tercih edin. Ürünleri kategorilere ayırarak ayrı çantalarda muhafaza edin.

-Bir spor ayakkabı, bir stiletto ve bir çift terlik tatil bavulunun olmazsa olmazı. Ayakkabılarınızı bez çantalarda muhafaza ederek bavulun kapak kısmında taşıyabilirsiniz.

 

Sizin bavul düzenleme ipuçlarınız neler? Yorumlarda bizimle paylaşın. 

 

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: Refka Casual İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile Bahar Tazeliği

0 Yorum

Cevap Yaz