16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

Yazın Gelişini Müjdeleyen Rengarenk Stillerle Yeni Sezon Koleksiyonu

Haziran 16, 2021
"Siz de bu tatil sezonunda kendinize bir iyilik yaparak, yaza en renkli halinizle pozitif giriş yapmak istiyorsanız moda çekimimizden ilham alabilirsiniz. Peki bu sezon hangi trendler stilimize yön verecek? Hadi gelin birlikte keşfedelim! "

Bu sene biraz gecikmeli de olsa güneşli yaz günleri o sıcacık yüzünü göstermeye başladı. Baş döndüren masmavi gökyüzü, derin yeşillikler, uçsuz bucaksız bir deniz ve serin sular…  Yaz mevsimi tüm güzellikleriyle bizi karşılıyor. Yazın dolu dolu yaşandığı Temmuz ayına denk gelen bayram tatilini dört gözle bekliyoruz.

Karantinada geçen bir yılın ardından yasaklar henüz tam olarak bitmese de, şehirden kaçmanın planlarını yapmaya başladık bile. Peki tatil bavulumuzda hangi parçalar yer alacak? Gardırobumuza şöyle bir göz atıyoruz ve yine mi giyecek bir şey yok! Tam da yeni sezon gelmişken trendlere göz atıp, birkaç favori parça  seçmek ve yaz stiline tazelik katmak için daha iyi bir zaman olmasa gerek:)

Siz de bu tatil sezonunda kendinize bir iyilik yaparak, yaza en renkli halinizle pozitif giriş yapmak istiyorsanız moda çekimimizden ilham alabilirsiniz.

Peki bu sezon hangi trendler stilimize yön verecek? Hadi gelin birlikte keşfedelim!

DENİM ON DENİM

Denim şıklığından yazın en sıcak günlerinde bile vazgeçemiyoruz. Elbiseden, gömleklere, sandalet ve çantalara değin her parçada denim konforunu hissediyoruz.

COTTAGE TRENDİ

Cottagecore trendinin de etkisiyle, bu sezon renkler ve desenlerle mutluluk saçan stiller hiç olmadığı kadar çok moda. Toz pembe, mavi, yeşil ve sarının binbir tonuna bulut, çiçek, yaprak desenleri ve pötikareler eşlik ediyor. Aksesuarlarda ise el emeği göz nuru piknik sepetleri, hasır ve örgü çantalar elimizden düşmeyecek.

TOPRAK RENKLERİNDE MİNİMAL KOMBİNLER

Toprak tonlarının ferahlatıcı etkisi, sıcak yaz günlerine de serinlik katıyor. Tona ton renklerden oluşan kombinlerle minimal stiller hiç olmadığı kadar çok moda.

MAVİNİN HER TONU

Eğer yazın tek bir rengi olsaydı o da mavi olurdu. Denizin ve gökyüzünün binbir renk tonuyla stiller en özgür haline kavuşuyor. Doğal kumaşlı nefes alan parçalarla çok daha hafif hissediyoruz.

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: 7 Adımda Pratik Davet & Gece Makyajı

0 Yorum

Cevap Yaz