16 49.0138 8.38624 arrow 1 arrow 1 5000 1 fade https://blog.modanisa.com 120 1
sticky-logo

Yeni Sezonda Hangi Renkleri Giyeceğiz?

Mart 22, 2021
"Yeni sezon trendlerinin kendini göstermeye başladığı bugünlerde, inceleyeceğimiz konulardan biri renkler! Bakalım yeni sezonda en çok hangi renkleri giyeceğiz?"

Mavi: Bu sezon podyumlarda canlı renklerin hakimiyetini görüyoruz. Mavi de onlardan biri! 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında pudralanmış pastel mavilerden, peygamber çiçeği, indigo, yıkanmış denim, çelik ve elektrik mavisine kadar gökyüzünün ve denizin tüm tonları var. Biz de kombinimizde Modanisa’dan en güzel mavileri seçtik.

Sarı: İlkbahar/Yaz sezonu deyince güneşli günler ve sarıyı düşünmeden olmaz! Bu sezon hardal sarısından limona kadar sarının pek çok tonu bizimle olacak. Siz de bizim gibi sarının hakim olduğu kombinleri kıyafet ve aksesuar seçimlerinizde mutlaka denemelisiniz…

Yeşil: Bir kaç sezondur en sevdiğimiz trendlerden biri yeşilin yükselişi! Bu sezon elbiselerinizde deniz köpüğü, nane, zümrüt ve limon tonlarını tercih edebilir veya dış giyimde haki ve neon tonlarına göz atabilirsiniz.

Pembe: Evet haklısınız pembesiz bir bahar/yaz sezonunu biz de düşünemiyoruz! Yeni sezonun sürprizlerinden biri pembenin en masum ve tatlı hali olan bebek pembesi oldu. Daha cesur seçimler yapmak isteyenler için de fuşya harika bir seçenek…

Yazıyı paylaş

DON'T MISS THIS ONE: Okula Dönüş İçin İhtiyaç Listeniz Hazır mı?

0 Yorum

Cevap Yaz